Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/jasnakultura/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2858

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/jasnakultura/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/operations.class.php on line 2862

Warning: "continue" targeting switch is equivalent to "break". Did you mean to use "continue 2"? in /home/users/jasnakultura/public_html/wp-content/plugins/revslider/includes/output.class.php on line 3708
Artyści - UZDROWISKO

Katarzyna JAMRÓZ 

swoim talentem i czarem współtworzy spektakl „Kofta, nastroje i żart”.
Aktorka teatralna i filmowa, laureatka Grand Prix Festiwalu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, znana z wielu seriali telewizyjnych (m.in. M jak Miłość, Na dobre i na złe, Ojciec Mateusz) oraz programów rozrywkowych (m.in. Co nam w duszy gra, Kraj się śmieje).

Beata LERACH

swoim talentem i wdziękiem oczarowuje widzów koncertu „Danuta, mężczyźni i żart”.
Laureatka m.in.  Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Studenckiego Festiwalu Piosenki w Krakowie, Konkursu Piosenek Agnieszki Osieckiej. Można ją usłyszeć w dwóch autorskich recitalach: „Ucisz serce” oraz „W Twoją stronę wołam”. Zaśpiewała na płycie „Miłość mi wszystko wyjaśniła”, będącej pierwszym w historii polskiej fonografii albumem muzycznym z poezją Karola Wojtyły.

Oksana HAMERSKA

swoim głosem i wdziękiem dodaje wiele uroku przedstawieniu „Osiecka, klimacik i żart”.
Absolwentka PWST w Krakowie, aktorka Teatru Muzycznego w Poznaniu, gdzie zagrała m.in. tytułową rolę w musicalu „Evita”.

Rafał PIECHOTA

pomysłodawca Uzdrowiska Piosenka – Zdrój.
Aktor i autor kabaretu Afera, twórca Kabaretu Kulturalnego Rafałszerze Bemoli, współautor telewizyjnych programów rozrywkowych (m.in. Zimowy Show Kabaretowy, Kabaret na festiwalu), felietonista radiowy.

Jacek SKOWROŃSKI

wyczarował piękne aranżacje do spektakli „Osiecka, klimacik i żart”, „Kofta, nastroje i żart” i „Danuta, mężczyźni i żart”, w których towarzyszy śpiewającym aktorkom. Studiował kompozycję w poznańskiej Akademii Muzycznej. Pianista, kompozytor i aranżer, mający na koncie współpracę z wieloma cenionymi artystami teatralnymi i estradowymi, m. in. z Hanną Banaszak.

Marcin CHENCZKE

Kontrabasista, muzyk sesyjny, kompozytor, producent. Ukończył studia na Wydziale Instrumentalnym w sekcji jazzu Akademii Muzycznej we Wrocławiu oraz w Akademii Muzycznej w Poznaniu. Muzyk Filharmonii Poznańskiej, jeden z najlepszych kontrabasistów jazzowych młodego pokolenia.

Wojciech WINIARSKI

gitarzysta, kompozytor, absolwent Akademii Muzycznej w Poznaniu,  ma na koncie współpracę z wieloma znanymi i cenionymi artystami, przez wiele lat współpracował między innymi z Hanną Banaszak

Kwartet Radosny PRIMADONNY

Aneta Koprowska, Klaudia Krupa, Maria Łacka i Katarzyna Starosta to cztery młode damy, które połączył w radosny kwartet autor Uzdrowiska Piosenka – Zdrój.  Utalentowane ponad miarę trzy studentki Akademii Muzycznej w Poznaniu oraz jedna nieprzeciętnie zdolna studentka poznańskiego Uniwersytetu Ekonomicznego jako Kwartet Radosny PRIMADONNY dodają wiele wdzięku i uroku koncertowi „Dziewczyny, ciasteczka i żart”.

Kabaret AFERA

Tomasz Hoppe, Rafał Piechota i Sławomir Stawny to trzech przystojnych dżentelmenów – w tym jeden niezbyt nachalnie – którzy tym razem bawią publiczność śpiewająco. AFERA, działająca od wielu lat w kabaretowym szoł-biznesie, koncertem „Dziewczyny, ciasteczka i żart” debiutuje w Uzdrowisku Piosenka – Zdrój.